Přednášející

                          

 

Hana Moneam

Hana Moneam založila a provozuje e-shop NATUBEA, na kterém najdete přírodní produkty na vlasy, pokožku a pleť. Nabízí nejen kosmetiku, ale také produtky z tzv. Živé péče. Že nevíte, co to je? Nevadí, ráda vám o této unikátní metodě řekne víc.

Kromě vedení e-shopu se Hanka totiž také věnuje infopodnikání. Čerpá ze své dvacetileté praxe v kadeřnickém salonu a teď už výhradně online provází ženy právě touto metodou mytí vlasů bez kosmetiky.

Na e-shopu a ve svých online výzvách nabízí spoustu informací zdarma a ty ženy, které to se svými vlasy a přírodní péčí myslí vážně, zve do svého hlavním online kurzu ŽIVÉ VLASY.

Jak smysluplně a efektivně propojit e-shop a infopodnikání? Kdy a jak můžeme překlopit své offline podnikání do online verze? Jak se vyrovnat se ztrátou osobního i bussiness profilu na facebooku? A jde podnikat bez i něj? Jak rozjet TikTok v souladu se svým podnikáním a tak, aby přitahoval to správné “publikum”?

Na tyto a další otázky vám Hanka ráda odpoví na našem kongresu.

   Osobní profil  

 

 Helena Hájková

Helena Hájková (*1974) pomáhá podnikatelům orientovat se v on-line prostoru. Prezentaci na sociálních sítí se věnuje od roku 2010. Vystudovala sociální pedagogiku a zajímá ji propojení různých oborů.

Souvislosti hledá i v on-line prostoru. Specializuje se na profesní sociální síť LinkedIn. Poskytuje konzultace pro začátečníky a mírně pokročilé, věnuje se tématu delegování na LinkedIn z pohledu podnikatelů i virtuální asistentek. LinkedIn zprostředkovává stručně, jednoduše, efektivně a prakticky.

Motto: LinkedIn jako příležitost pro rozvoj podnikání.

   

 

Ingrid Dach

Ingrid Dach je lektorka copywritingu a marketingová mentorka, která pomáhá podnikatelkám být vidět a prodávat služby i digitální produkty. Před 6 lety se rozhodla opustit rozjetou kariéru ve vědě a najít si práci, kterou může snadno skloubit s péčí o děti a s cestováním. Od psaní textů pro technické firmy se postupně dostala k marketingovým textům a strategiím. Vytvořila typologii DACH, pomocí které učí, jak tvořit obsah na sítě, jak psát e-maily během kampaní nebo jak popsat jeden produkt několika různými způsoby. Jejími kurzy copywritingu a prodejních strategií už prošlo více než 700 podnikatelek a v minikurzech zdarma inspiruje každý rok tisíce lidí, jak psát texty tak, aby to fungovalo a aby je to bavilo. Na sociálních sítích sdílí zákulisí úspěšného podnikání i inspiraci, jak skloubit péči o rodinu s podnikáním. 

     

 

 

Jana Jánová

Jsem soucitná rebelská koučka Jana Jánová. Být svobodná a autenticky dělat věci, které dávají smysl, už patří neoddělitelně k mému životnímu stylu. Právě proto jsem se stala koučkou, abych mohla své nadšení předávat dál. Koučuju a mentoruju odvážné ženy, které chtějí zažít vlastní podnikatelský příběh a nechtějí se vracet do 8hodinového pracovního procesu.

Vystudovala jsem akademii koučů Život jako hra. Tam jsem si osvojila koučovací dovednosti i metodu, kterou přizpůsobuji situaci a svému naturelu. Oboje kombinuji s dobrodružnými vizualizacemi. S velkým nadšením se věnuji Human Designu v souvislosti s podnikáním a vztahy a také technikám Access Consciousness.

Vydávám podcast Srdeční záležitosti, kde si povídám o podnikání s inspirativními podnikatelkami. Podcast má také své rádio, kde ho můžete poslouchat: https://zeno.fm/radio/srdecni-zalezitosti/.

 

 

Jana Slezáková

Jsem celostní terapeutka, koučka a lektorka otevřené a pravdivé komunikace ve vztazích. Mým zaměřením jsou rodové vzorce chování, návyky a přesvědčení. Vliv našeho dětství na náš dospělý život. Naše podvědomé obranné mechanismy, předávané z generace na generaci. Jaký vliv na náš život má prostředí, v kterém žijeme a jak nás formují lidé v něm.

Pomáhám svým klientům najít zpátky cestu k sobě, ke svým hodnotám, talentům a darům. Ke svému životu.  Stavím rodinné konstelace, pracuji s dětmi a dospělými jedinci na sebepřijetí, sebehodnotě a sebelásce. Ve své praxi používám techniky jako jsou práce s textem, slovem, zrcadlem, dotekem a v přírodě.

    

 

Julie Válková

Julie Válková - specialistka na Facebook a Instagram a využití organického dosahu pro růst komunity. Věnuje se hlavně obsahovému marketingu a efektivní strategii příspěvků.

Pomáhá online podnikatelkám a malým značkám i s postavením marketingových základů - kdo je váš ideální klient, jak mu přesně můžete pomoci a jak mu usnadnit cestu k nákupu.

Je příznivkyně stručných a jasných sdělení.

Podniká přes 10 let, byla majitelkou eventové agentury, vlastní značku TO-DO bloků JiLsisters a plánování a ženský time-management je její vášeň.

Věčná optimistka, milovnice kaváren a matka dvojčat.

   

 

Kateřina Jandlová

Mé jméno je Kateřina Jandlová a se mnou se vaše přání neposerou! Můj spirituální příběh se začal psát ve chvíli, kdy mě jedna babička naučila objednávat počasí a druhá mi koupila mou první čarodějnou knihu. Ale teprve s diagnózou „neplodná kvůli endometrióze“ jsem se do toho plně ponořila.

Když jsem asi dva roky po diagnóze ležela v posteli vedle spící dcery, počaté přirozeně, najednou mi něco došlo. Já vím, co se stalo! A vím, že to musím předat ostatním!

 Vrhla jsem se do podnikatelských vod a začala převážně ženám předávat techniky zhmotňování a úspěšného přání si. Nejdříve při osobních konzultacích a pak i v kurzech.

Čím více jsem pronikala do podnikání, tím více jsem potřebovala poznávat sebe sama. Od studia prodeje jsem tedy přešla ke zkoumání těla a duše. A co jsem se naučila, pomáhá teď nejenom mně, ale i mým klientkám.

Řeč je třeba o technice emoční svobody EFT, načítání darů duše, kvantování, vizualizování a, aktuálně mé nejoblíbenější, channelování světelného jazyka.

Dokážu vás nasměrovat správným směrem, ráda se stanu vaší průvodkyní ke splněnému přání!

   

 

Kateřina Sladovníková

Jmenuji se Kateřina Sladovníková Jsem EFT terapeutka, lektorka EFT a byznys mentorka s dlouholetou a bohatou praxí. Zároveň jsem i certifikovaný praktik Bachových esencí.

Jsem přesvědčená o tom, že dobře nastavený mindset je základ úspěšného podnikání. Pokud nemáte pořešenou hlavu, tak se na ní můžete klidně stavět, ale vytoužených výsledků nedosáhnete! A od toho je tu EFT. Od toho jsem tu já. Společně jsme silnější!

 

  

 

Klára Hrubá

Pomáhám ženám vidět a žít sílu laskavosti k sobě i druhým. Přijetí měnit za tlak a intenzitu. Tím, že dáme sebe na první místo se vše začne měnit. 

Malé kroky k velkým změnám - více klidu, radosti a souladu.

Terapie s podporou jemné síly Bachových esencí a aromaterapie.

Chcete inspiraci a tipy zdarma?

Zdarma - Žiju radost ♥ (zijuradost.cz) nebo poslechnout v podcastu Malé kroky k velkým změnám - Žiju radost ♥ (zijuradost.cz) 

  

 

Kristina Škrabalová

Life Coach, ex-právník, himalájský horolezec

Po studiu práv Kristina nastoupila do prestižní advokátní kanceláře, kde na základě maximálního vytížení kompletně vyhořela a jako třešnička na dortu se jí rozpadl její dlouhodobý vztah. V krátké době tak přišla o všechno, co tvořilo její tehdejší realitu.

Proto se sbalila se a odjela do Asie. Nejdříve žila ve Vietnamu, pak se přestěhovala do Himalájí, kde učila v místní škole, a postupně objevovala základy toho, jaké principy vedou k naplněnému a radostnému životu. 

Vrátila do Evropy, absolvovala mezinárodní koučovací výcvik a od té doby učí ostatní, jak se nevzdávat, jak se z toho nesložit, i když to vypadá, že všechno kolem nás se rozpadá, a jak do svého života vrátit radost nehledě na to, co se děje kolem.

Ve volném čase se věnuje horolezení, skialpinismu a muzice.

      

 

Kristýna Maková

Obsahová specialistka, copywriterka, (copy)editorka, tvůrkyně projektů, ideama(r)kerka a turistická průvodkyně.

Pracuju s energií slov. Ladím texty tak, aby byly srozumitelné a vyjadřovaly to, co je potřeba. Ať už jsou to texty prodejní, mají vzdělávat nebo slouží k tomu prostě sdílet či informovat. Umím se naladit na autentickou stránku klientů a tvořit pro ně strategie, také jim radit s prací s obsahem, včetně smysluplné recyklace nebo monetizace.

Čas od času spolupracuju na nějaké krásné knížce. Konzultuju. Realizuju. Lektoruju kurzy a webináře. Tvořím on-line programy. Texty, sdílení, komunikace a příběhy, to je moje.

Miluju život, cesty, hudbu, chutě, zvuky, vůně, poznávání, filmy v originálním znění i zajímavém dabingu, především tedy hlasy Jana Třísky a Miroslava Moravce ve filmech s Belmondem.

Tvořím projekty, které mým prostřednictvím chtějí přijít na svět a které mi dávají smysl. Založila jsem a provozuju především tyto: na obsah je zaměřená CopyAkademie.NET, na poznávání s průvodci, které to baví, je tu Praha křížem krážem a nově také Českem křížem krážem, pro turisty a jejich průvodce.

    

 

Lenka Aleiandra Němcová

Kromě praxe hlubinné energetické terapeutky vracím ve svých programech lidem kompetence být pány své vlastní energie – a tedy i svého života. Pochopit, jak funguje váš vnitřní energetický prostor je klíčem k orientaci v sobě i v okolním světě, ve všech smyslech toho slova. „Díky návodu na ukotvení v tréninku Silné energetické pole se mi povedlo ustát jednu nepříjemnou rodinnou situaci. Díky moc za ten nástroj!“ Jo, i takhle může vypadat výsledek. Skvělý!

V pokročilých kurzech učím řemeslo energetické práce v celé jeho šířce – ukotvení, orientace v energiích, etika, bezpečnost, čištění sebe i svého prostoru a samozřejmě i praktické aspekty typu cenotvorba.

Cílem veškerého mého snažení je vrátit lidem do rukou otěže a do srdcí hluboký kontakt s vlastní esencí. Věřím, že tudy vede cesta do světa, ve kterém si přeju život pro sebe, pro vás i pro své děti.

    

 

Lucie Haberlová

Specialistka marketingu a sociálních sítí.

Miluji věci, u kterých je vidět jasná logika. Když udělám to, nastane to. Dobře postavené marketingové strategie fungují přesně takhle.

Dokážu vidět, kudy vede cesta k vašemu úspěchu – a kde si po ní právě teď šlapete. Vím, že pokud upravíme tenhle prvek na webu, zlepší se vaše konverze. Když změníme styl komunikace na sítích, oslovíme vhodnější cílovou skupinu. Když vám lépe nastavíme e-mailingovou automatizaci, zvedne se počet potvrzených kontaktů.

Úspěch v online podnikání není o náhodě. Je o tom, že víte, co a proč děláte, a co máte dělat dál.

     

 

Ing. Lucie Krausová

Jsem ekonomka, účetní, lektorka a konzultantka s dvacetiletou praxí. Pomáhám podnikajícím ženám, malým firmám a neziskovkám na cestě k prosperujícímu a zdravému podnikání. Specializuji se na podporu podnikajících žen, které učím, jak využívat čísel a jednoduchých tabulek k efektivnímu řízení podnikání, jak úspěšně a legálně zvládnout začátek i průběh podnikání po finanční, legislativní i administrativní stránce.

Aby jejich podnikání bylo zdravé a mohlo dlouhodobě prosperovat.

Soustředím se na podnikatelskou finanční gramotnost, jednoduché analýzy, finanční plánování a cenotvorbu. Miluji tabulky a to, jak z nich můžeme díky pár kouzlům získat ty nejcennější informace pro naše podnikání. Pro své klientky připravuji tabulky na míru, aby se jim dobře ovládaly a dostávaly z nich přesně takové informace, které potřebují.

Pořádám kurzy a semináře naživo nebo online, nabízím jednorázové konzultace, dlouhodobý mentoring a pomoc s tabulkami.

  

 

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

Je marketingová čarodějnice, poradkyně a mentorka. Pomáhá živnostníkům a volnonožcům najít v podnikání sebe sama.

Jejími klienty jsou zejména lidé, kteří podnikají srdcem, používají intuici a své podnikání vnímají jako součást osobního rozvoje. Často se řadí mezi multipotenciály a/nebo vysoce citlivé. Poradenství a mentoring jim pomáhá utřídit si myšlenky, správně se rozhodnout a znovu získat energii a chuť podnikat.

Vystudovala psychologii a pedagogiku na FFUK v Praze, MBA v oboru marketing získala na Vysoké škole ekonomie a managementu. Kromě toho má i terapeutické vzdělání – výcvik v Gestalt psychoterapii, tři roční kurzy systemických konstelací a certifikované školení AAMET EFT.

Na volné noze podniká od roku 2003. Má praxi z PR agentur, marketingového oddělení firmy i z různých médií. Skoro 30 let pracuje s tarotovými kartami a používá je i v rámci poradenství.

    

 

Martina Julinová

specialista na Media relations a komunikaci

Jsem Martina a mojí celoživotní vášní je naslouchání příběhů a vytváření obsahu do médií. Původně jako reportérka celostátních televizí, poslední dva roky pomáhám podnikatelům ve službách i firmám zviditelnit se v médiích, tvořit obsah pro novináře i na sociální sítě. Jsem autorkou programu Cesta k srdci novináře, ve kterém učím, jak se dostat do médií a jak vytvořit mediálně zajímavá témata. Své letité zkušenosti z médií využívám i při osobní spolupráci s klienty, kteří chtějí mít článek v magazínu, rozhovor v rádiu nebo v televizním pořadu. Základem všeho je správně nastavená komunikace směrem k médiím a k veřejnosti. 

   

 

Michaela Žáčková

Moje jméno je Michaela a online podnikatelům ukazuji, jak efektivně využít Pinterest pro rozvoj značky a podnikání

O Pinterestu jsem poprvé slyšela před 7 lety, kdy jsem začala psát svůj blog o cestování a gastronomii, a ohromně mě nadchl. Začala jsem se učit od TOP světových expertů, znalosti využila nejprve pro své podnikání a nyní i pro to vaše. 

Pinterest vám pomůže při propagaci blogu, zvýšit povědomí o vaší značce i znásobit prodeje. Rozjeďte se mnou své podnikání pomocí Pinterestu a buďte úspěšnější. 

    

 

Michaela Hakenová

Jsem Míša Hakenová a pomohu vám posunout e-shop na vyšší úroveň z hlediska UX a textů. Nejraději odhaluji chyby, které chtě nechtě tvoří každý tvůrce. Ať už z důvodu nevědomosti nebo staré známé autorské slepoty. Má doporučení vycházejí z testování velkých agentur, které vydávají doporučení, co skutečně funguje a co je chybou.

V případě, že chcete svůj e-shop opravdu nakopnout, doporučuji začít kompletní analýzou, která odhalí ty největší chyby. Pokud máte rádi pomalejší tempo, můžete se vzdělat na workshopech, které pořádám ke konci každého měsíce.

Každý pátek mě můžete vidět na YouTube kanále, kde v živých vysíláních otevírám témata, která vás nejvíce pálí. Během měsíce si můžeme popovídat v mé skupině na Facebooku E-shop a web, který prodává nebo na mé Fan page. Od prosince jsem rozchodila svůj newsletter, kde sdílím doporučení, rady i vychytávky, které vás mohou posunout. Až budete chtít vyladit e-shop, už víte, kam se obrátit. https://hakenovamichaela.cz/

   

 

Michaela Hůlková

Jsem Míša Hůlková a jednou z mých vášní je Instagram. Ráda ukazuji způsoby, jak ho využít v náš prospěch ať už pro byznys, tak pro vlastní edukaci a zábavu. Dále se zabývám grafikou v Canvě, což je pro IG ideální kombinace. 

 

 

 

  

 

Pavel Klein

Pavel Klein (*1964) je byznys mentor, krizový manažer, osobní kouč a lektor. Podnikání se věnuje od roku 1991 a na různých pozicích získával zkušenosti v oblastech managementu, řízení a vedení lidí, obchodních vztahů, bezpečnosti, řízení a zabezpečení společnosti v krizové situaci. V současnosti provází manažery, firmy a začínající podnikatele na cestě za vytyčeným cílem, učí zkvalitnit interní procesy v období prosperity, ale i krize a stagnace. Pomáhá nalézt fungující řešení konkrétního problému a učí jej aplikovat v praxi. Nabízí odborný a zcela nezávislý pohled na procesy a chod firmy. Individuálnímu poradenství a koučování se věnuje naplno od roku 2003. Do své práce vkládá zkušenosti z praxe, třicet let podnikání, nadhled, individuální a diskrétní přístup. V roce 2021 založil projekt V křesle byznysu, kde nabízí podporu v krizi prostřednictvím konzultací, dlouhodobého mentoringu, podcastů a rozhovorů.

Motto: Z každé krize vede cesta

Zvládnout firmu v době krize vyžaduje odhodlání a zkušenosti. Pomáhám firmám a podnikatelům z pozice byznys mentora a krizového manažera. Ukazuji, jak firmu zachránit a jaké kroky je k tomu třeba učinit.

    

 

Petra Dvořáková

Jmenuji se Petra Dvořáková, mám doktorát v oblasti výživy člověka a jsem certifikovanou instruktorkou Pilates. 

Už 11 let pomáhám ženám získat zpět sebevědomí a lásku k vlastnímu tělu. Učím ženy zdravě, chutně a rychle vařit pro celou rodinu.

Zároveň je motivuji k pravidelnému pohybu. Na své práci nejvíc miluji to, že se na mě klientky obrací i po letech, aby mi s nadšením vyprávěly, jak se jim daří a jak svojí cestou motivovaly děti, partnera i kamarádky v práci. 

V roce 2020 jsem založila online projekt “Rozhýbej svůj den” a do dnešního dne prošlo mými kurzy téměř 10 tisíc žen. 

    

 

Petra Rybková

Petra je textařka, vypravěčka, objevitelka na poli identity projektů & značek. 

V práci pomáhá hledat jedinečnost, silné stránky a prodejní argumenty projektům, které chtějí marketingově růst. Pod značkou Ostrá tužka patří mezi vyhledávané lektory & mentory copywritingu, tvorby značky a komunikace. Napsala knihu Silná slova, která ve vaší pracovní knihovně jednoduše nesmí chybět (pořídíte ji v síti Kosmas nebo na www.ostratuzka.cz/kniha).

Čas krize Petra využila k návratu ke svým kořenům a obnově podstaty své osobnosti. Osvobodila se z role seriózní markeťačky v nažehlené košili, vrátila se k hudbě, storytellingu, tvorbě. 

A pozvánku na návrat k vašemu SOBĚ (nejen) skrze váš projekt dostanete v její přednášce i vy.

   

 

Petra Šolcová

Mgr. Petra Šolcová je lektorka angličtiny, mentorka, jazykový kouč, autorka unikátní metody výuky cizích jazyků a zakladatelka jazykové platformy Englishka.cz. Už 20 let pomáhá studentům ve věku 20–100 let zlepšit se v angličtině – zejména v mluvení a porozumění. Prostřednictvím online kurzů provází studenty tím, jak ovládnout angličtinu s úsměvem a s lehkostí, bez stresu a přehnaného úsilí.

V roce 2018 založila největší Anglický online klub v ČR se zaměřením na mluvení a porozumění. Vytvořila jedinečnou a komplexní metodu učení cizího jazyka, zejména angličtiny, při které využívá chytré aplikace i prvky umělé inteligence.

Jejími online kurzy efektivního učení angličtiny prošlo už více než 20 000 účastníků.

     

 

Roman Ďuriš

Pomáhám firmám i jednotlivcům orientovat se v digitálním světě.

Ať už potřebujete pomoc s vytvořením webových stránek, e-shopu, se zlepšením své online prezentace nebo s vypracováním strategie digitálního marketingu, jsem zde, abych vám pomohl. Vyznám se v nejnovějších technologiích a trendech a jsem schopen přizpůsobit své služby konkrétním potřebám svých klientů.

Se mnou můžete očekávat individuální podporu a poradenství. Budu s vámi úzce spolupracovat, abych porozuměl vašim cílům a záměrům, a poskytnu vám řešení na míru, které vám pomůže jich dosáhnout.

V posledních letech je mým hlavním nástrojem pro tvorbu e-shopů Shoptet a všichni v mém týmu jsou jeho oficiálními partnery. To nám umožňuje poskytovat našim klientům nejlepší možná řešení pro jejich potřeby v oblasti elektronického obchodování.

Kromě migrace e-shopů, jejich grafického návrhu a budování, čištění dat apod. pomáháme s rozšiřováním prodeje na další platformy, jako je Amazon, Alza, Kaufland, eMag a další. Díky tomu můžeme našim klientům pomoci oslovit širší publikum a zvýšit jejich prodeje. 

   

 

Šárka Hájková

Šárka je kreativní byznys mentorka, zakladatelka konceptu Heartfulness byznys a alchymistka tělem i duší. Najít ten správný poměr ingrediencí, které jsou třeba, aby život a byznys udržitelně rostl, ukázat cesty, možnosti a nové úhly pohledu, jsou její hlavní dary. Propojuje práci energetickou, mentální, terapeutický pohled a praktické kroky, bez kterých se úspěch neobejde. Je živým důkazem toho, že intuitivní přístup k byznysu je funkční a plnohodnotná cesta k hojnosti a naplnění.

Je autorkou několika transformačních on-line programů, vede úzké kruhy žen se zaměřením na byznys, individuální konzultace a jako podporu na cestě tvoří pro své klientky autorské esence a vizualizace. Se Šárkou za zády váš život i byznys expanduje rychle a jako kdyby mimochodem, zatímco vás s úsměvem a lehkostí provází procesem rozpouštění všeho, co vám v úspěchu brání a naviguje vás tam, kde tuší skryté poklady. A pak, jako kdyby kouzlem, jste v úplně jiné realitě, než v jaké jste byli, když jste ji potkali.

   

 

Štěpán Budil

"Jsme něčím mnohem větším než tím, kým jsme si zatím dovolili být." 

Vším, co dělám a tvořím, se snažím vést lidi dovnitř do sebe. Ke svým jedinečným schopnostem, uvědoměním a pravdám. 

Máme v sobě velkou sílu, ale narodili jsme se do společnosti, která to v nás spíše zavírá a blokuje nás v tom být tím, kým jsme. 

Lze si v tom ale vytvořit svá vlastní pravidla pro život. A jakmile si uvědomíme, že můžeme, tak se změní úplně všechno. 

Před 18 měsíci jsme s rodinou vyrazili cestovat Evropou a tímto pravidlem žít. S málem. Ale spolu. 

Pojďme si povídat o našem i tom vašem vlastním času prozření. 

  

 

Tamara Kuchařová

Jsem konzultantka pro e-shopařky s vlastním e-shopem na kramekprodeti.cz, lektorka a mentorka. Ve svých kurzech pomáhám ženám realizovat jejich sen o vlastním úspěšném e-shopu. Pro e-shopařky provozuji na FB podpůrnou skupinu, poskytuji individuální konzultace a spolu s mým týmem stavíme e-shopy na klíč. 

Jsem autorkou online portálu Prodáváme srdcem, který vznikl nejenom pro e-shopaře, ale pro všechny drobné podnikatele, ať už tvoří výrobky, mají e-shop nebo poskytují služby. Jeho cílem je právě podpora drobného a malého českého podnikání, podpora regionů a vzájemná spolupráce. Portál propojuje lidi na základě jejich hodnot a příběhů. Své členy podporuje v dalším růstu pomocí propojení s novými zákazníky, aktivní propagací vč. placené reklamy i vzdělávacích akcí. Přestože portál vznikl v roce 2022, aktuálně přivádí svým členům průměrně 600 nových návštěvníků webu měsíčně ze stránek portálu a další přímo z komunikace na sítích a placené reklamy.

Jsem také pořadatelkou tohoto kongresu, který se koná právě pod záštitou portálu Prodáváme srdcem. Aktuálně cítím velkou potřebu vytvářet protiváhu všude tak omílané krizi, podporovat drobné a malé podnikatele a pomoci jim toto období nejenom překonat, ale využít ve svůj prospěch.

     

 

Veronika Matysová

Veronika Matysová, spisovatelka a lektorka tvůrčího psaní, zakladatelka projektu Odstartujte svoji knihu. Vyučuje metodu, jak psát knihu, i když nemáte čas, s využitím toho, jak při psaní knihy funguje lidský mozek. Její kurzy jsou pro knihy příběhové i naučné. Poté, co stabilizovala v rámci svého podnikání Facebook a Instagram, vzala začátkem listopadu 2022 Tiktok „vážně“ a analyzovala přes 500 zahraničních videí, z čeho složila strategii, jak na Tiktoku úspěšně začít. Díky tomu získala za měsíc 5000 sledujících a daří se jí udržet jejich angažovanost. Bude s vámi sdílet výsledky a postřehy z analýzy této strategie.